KONST / Litografier / Färglitografi 17526582

nr 1752 6582

Lennart Jirlow

(1936-2020), Sverige

Signerad, numrerad EA. Färglitografi. Bladets mått: 21x23 cm, yttermått inklusive ram: 28x30

Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 12 januari 2026
kl 18:37:16

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lennart Jirlow

Läs mer om Lennart Jirlow