KONST / Litografier / Färglitografi 17526582
*
nr 1752 6582
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Signerad, numrerad EA. Färglitografi. Bladets mått: 21x23 cm, yttermått inklusive ram: 28x30
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2026
kl 18:37:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/1 19:23:48
1
700 kr
10/1 13:46:59
2
1.100 kr
10/1 17:04:03
1
1.200 kr
10/1 17:09:42
2
1.500 kr
12/1 17:19:20
3
1.400 kr
12/1 17:19:20
2
1.500 kr (Budbetjänt)
12/1 17:19:25
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Läs mer om Lennart Jirlow
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lennart jirlow litografi litografier litografiskt blad numrerad ea svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6574 Färglitografi
Lennart Jirlow (1936-2020), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 5.000 kr
Auktionen avslutas
idag
12 jan kl 19:59
-
6552 Litografi
Lennart Jirlow (1936-2020), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
idag
12 jan kl 20:42
*
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Lennart Jirlow
nr 1752 6582
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Signerad, numrerad EA. Färglitografi. Bladets mått: 21x23 cm, yttermått inklusive ram: 28x30
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 1.600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2026 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 9/1 19:23:48 | 1 | 700 kr |
| 10/1 13:46:59 | 2 | 1.100 kr |
| 10/1 17:04:03 | 1 | 1.200 kr |
| 10/1 17:09:42 | 2 | 1.500 kr |
| 12/1 17:19:20 | 3 | 1.400 kr |
| 12/1 17:19:20 | 2 | 1.500 kr (Budbetjänt) |
| 12/1 17:19:25 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.Läs mer om Lennart Jirlow
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lennart jirlow litografi litografier litografiskt blad numrerad ea svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6574 Färglitografi
Lennart Jirlow (1936-2020), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 5.000 kr
Auktionen avslutas
idag
12 jan kl 19:59 -
6552 Litografi
Lennart Jirlow (1936-2020), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
idag
12 jan kl 20:42



